SOUČASNÁ REVOLUCE SCHODŮ - DUBAI


VYBERTE TYP DŘEVA PRO NÁŠLAPY A MADLO:

Jsou ošetřeny olejem, který zvýrazňuje estetické vlastnosti dřeva a zajišťuje vynikající přírodní povrchovou úpravu. Vychutnejte si hřejivý a měkký pocit z kvalitního dřeva na nášlapech a madlu. Naše nášlapy a madla jsou vyrobeny z vysoce kvalitního masivního dřeva s certifikací FSC®. Jsou ošetřeny olejem, který zvýrazňuje estetické vlastnosti dřeva a zajišťuje vynikající přírodní povrchovou úpravu. Vychutnejte si hřejivý a měkký pocit z kvalitního dřeva na nášlapech a madlu.


Typy zábradlí

Schody DUBAI mají 2 varianty zábradlí (při konfiguraci vyberte zábradlí):

  • DESIGN - vodorovné výplně Ø10 mm
  • CLASSIC 3 - 3 svislé sloupky na každém schodu.
  • CLASSIC 4 - 4 svislé sloupky na jednom schodu

Chcete-li zvýšit bezpečnost, můžete si vybrat schodišťové zábradlí Classic 4. Zkontrolujte podle místních stavebních předpisů.

Dětské zábrany pod nášlapy a boční 2. zábradlí DESIGN, boční 2. zábradlí CLASSIC 3, boční 2. zábradlí CLASSIC 4 jsou k dispozici v barvách a dřevěných provedeních ladících ke schodům.

Získejte jednotný vzhled celé chodby, schodů a podesty. DUBAI jsou moderní schody ideální pro otevřené dispozice, proto si prohlédněte odpovídající zábradlí na galerii DUBAI Design a DUBAI Classic.


MĚŘENÍ:

Podívejte se na všechny míry pro schodiště DUBAI v souboru rozměrů.

Pochozí šířka

22-27 cm

Výška od podlahy k podlaze

357 cm

Šířka schodiště

80 - 94 cm

Počet nášlapů

11 - 16 treads

Výška schodu/převýšení

17 - 21 cm


<left><p class="red-button"><a href="https://www.dolle.cz/shop/dubai" target="_current">NAVRHNĚTE SCHODIŠTĚ</a></p></left>

Cenově dostupné hlavní schodiště přizpůsobitelné jakémukoli schodišti.

DUBAI je revoluční prefabrikované vnitřní hlavní schodiště, které je v souladu se stavebními předpisy. Získejte jednotný vzhled celé chodby, schodiště a podesty. DUBAI je moderní schodiště ideální také do otevřených dispozic.  

 

Jedinečná mobilita

Jedinečná inovativní konstrukce se špičkovou flexibilitou a umožňuje mít stejné stoupání v libovolné konfiguraci a přizpůsobit uspořádání rozměrům místnosti. Nosný sloupek lze připevnit ke stěně nebo k podlaze podle vaší potřeby. Díky tomu je schodiště bezpečné a snadno se kupuje, protože díky flexibilitě se hodí na každé schodiště. Také modulární konstrukce a design zajišťují snadnou instalaci. 


Nechte stupně a zábradlí ladit s charakterní podlahou


Vyberte si typ dřeva pro své schodiště. Schodiště DUBAI má široké a hluboké stupně v krásném, olejovaném dubu nebo buku podle vašeho výběru. Naše nášlapy a zábradlí jsou vyrobeny z vysoce kvalitního dřeva s certifikátem FSC® a opatřeny olejovým nátěrem, který zvýrazňuje estetické vlastnosti dřeva a zajišťuje vynikající, přirozený povrch. Vychutnejte si hřejivý a měkký pocit z kvalitního dřeva na stupních a zábradlí. Naše schodiště inspirované skandinávským stylem mísí materiály dřeva a kovu v módních barvách: Bílá, černá, antracitová a perleťově šedá s pololesklou povrchovou úpravou.


Inovativní konstrukce schodiště - možnost přizpůsobení vašemu schodišti


Vytvořte jedinečný plastický dojem přizpůsobením formátu schodiště potřebám a omezením schodiště. Přizpůsobte si schodiště jako rovné, čtvrtkruhové nebo půlkruhové. DUBAI je revoluční prefabrikované vnitřní hlavní schodiště vyhovující stavebním předpisům ve většině zemí. Představuje cenově výhodnou alternativu ke schodišti vyrobenému na zakázku se srovnatelnými rozměry a komfortem.
 

 


Získejte více informací!

Návod na měření

MĚŘENÍ PRO SCHODY

Přejít na průvodce >>
technical installation instruction staircase

TECHNICKÉ INFORMACE

Viz dokumenty >>
KONTAKTUJTE NÁS

KONTAKTUJTE NÁS

Kontaktujte nás >>