SCHODIŠTĚ V UNIKÁTNÍM DESIGNU | Sydney

Vyberte si typ dřeva pro nášlapy a madlo - 3 možnosti

Naše nášlapy a madla jsou vyrobeny z vysoce kvalitního masivního dřeva s certifikací FSC®.


TYPY SCHODIŠŤOVÉHO ZÁBRADLÍ

SYDNEY má 5 různých možností zábradlí - při konfiguraci schodů si vyberete jednu z variant zábradlí.

PURE

Zábradlí je kompletně z hliníku. Sloupek a vodorovná výplň mají stejný kapkovitý design jako středová páteřová konstrukce schodiště SYDNEY. Zábradlí je dostupné v bílé a černé barvě.

DESIGN

Zábradlí DESIGN má otevřené upínací sloupky a vodorovné vedení z nerezových trubek Ø10 mm. Koncovky na madlech jsou rovněž z nerezové oceli. Zábradlí je ze stejného dřeva jako nášlapy.

STYLE 6

Zábradlí s 5 horizontálními nerezovými výplněmi Ø6 mm a kulatým sloupkem. Madlo zábradlí je ze stejného typu dřeva jako nášlapy. Zde je také k dispozici odpovídající zábradlí na galerii do patra.

CLASSIC 2

Zábradlí CLASSIC 2 má 2 vertikální sloupky na nášlap. Velmi klasické a čisté zábradlí pro vaše schodiště. Madlo je ze stejného typu dřeva, který si vyberete pro nášlapy.

CLASSIC 3

Zábradlí CLASSIC 3 se 3 kulatými vertikálními sloupky na nášlapu. Velmi klasické zábradlí pro vaše schodiště. Zábradlí je ze stejného dřeva jako nášlapy.

Schodiště s LED osvětlením

SYDNEY zaujme souvislou středovou konstrukcí a integrovaným LED osvětlením (lze přikoupit). Schodiště spojuje užitný a jedinečný design tím, že se zároveň stává doplňkovým zdrojem osvětlení. Stmívatelná LED poskytuje příjemné, teplé a nepřímé světlo v místnosti, které můžete přizpůsobit atmosféře okamžiku. Bezdrátové dálkové ovládání vč. Pokud potřebujete další bezdrátový dálkový ovladač, koupíte ho zde, například pokud chcete mít jeden pro horní a jeden pro dolní patro.

Schodiště se zatočení o 1/4

Rovná páteřová konstrukce a široké nášlapy dělají ze SYDNEY působivý a estetický designový prvek v obývacím pokoji. Schodiště se zatočením o 1/4 je jednoduché, velmi stabilní a zapadá do minimalistického designu s pouze 2 zatočenými stupni ve spodní části schodiště. Užijte si pohodlí tohoto úžasného schodiště kombinující vysokou kvalitu a skvělou funkčnost, která vám umožní upravit si schodiště podle vašeho pokoje. K dispozici ve 3 barevných variantách: antracit, černá a bílá.


UNIKÁTNÍ TVAR A DESIGN - PROSTOROVÁ SKULPTURA


NASTAVITELNÉ SCHODIŠTĚ S TVAREM KAPKY

Schodiště SYDNEY je velmi elegantní s kapkovým designem středové konstrukce. Poskytuje ohromující harmonické a silné schodiště s jedinečným moderním dojmem s vynikajícími detaily. SYDNEY je unikátní a inovativní schodiště s volitelným integrovaným LED osvětlením ve středové konstrukci.


PLOVOUCÍ SCHODIŠTĚ S ATMOSFÉRICKÝM LED OSVĚTLENÍM

The SYDNEY Staircase with PURE banister is elegant because the PURE handrail banister has the same drop shaped Schodiště SYDNEY se zábradlím PURE je elegantní, protože zábradlí PURE má stejnĚ tvarovaný sloupek a výplně jako středová konstrukce.


FLEXIBILNÍ ÚHEL SCHODIŠTĚ

Schodiště SYDNEY je působivým a estetickým designovým prvkem v obývacím pokoji. Jeho konstrukce umožňuje upravit úhel schodiště podle vaší místnosti. To znamená, že si můžete vybrat instalaci schodiště SYDNEY s nižší výškou stoupání pro velmi pohodlné schodiště nebo s vyšším stoupáním pro strmější a prostorově úspornější řešení schodiště. Toto úžasné schodiště kombinuje vysokou kvalitu, design a skvělou funkčnost.


MĚŘENÍ

Podívejte se na všechny míry pro schodiště SYDNEY v souboru rozměrů ROZMĚR file


Pochozí šířka
18.5 - 22 cm


Floor-to-floor height
222 - 315 cm


Šířka schodiště
75 - 89 cm


Počet nášlapů
11 - 13


Výška schodu/převýšení
18.5 - 22.5 cm


NÁŠLAPY Z LESA S CERTIFIKACÍ FSC®

Teplý, přirozeně měkký pocit z naolejovaných nášlapů - to jsou nášlapy SYDNEY. Dodávají se ve 2 velikostech-šířka 75 cm a 85 cm. Naše nášlapy a madla jsou vyrobeny z masivního dřeva s certifikací FSC® nejvyšší kvality, napuštěného olejem. Schodiště SYDNEY má 3 druhy nášlapů: olejovaný buk, přírodní olejovaný dub a bílý olejovaný dub. Olej je super ochrana dřeva proti vodě a skvrnám. Olej se vstřebává do dřeva a vytváří hladký a téměř hedvábný povrch, na kterém je vidět a cítit struktura dřeva.

ODPOVÍDAJÍCÍ ZÁBRADLÍ NA GALERII DO PATRA

Pro schodiště SYDNEY nabízíme zábradlí na galerii, které odpovídá různým schodišťovým zábradlím. Současný vzhled SYDNEY je navržený pro moderní schodiště. K dispozici jsou zábradlí na galerii: DESIGN, PURE a STYLE 6 s vertikálními sloupky a horizontálními výplněmi zábradlími: CLASSIC II a III v kombinaci exkluzivních dřevěných madel a ocelových sloupků. Naše balkónové zábradlí nebo zábradlí na galerii mají specifický design a snadno se montují. I pro kutily jsou k dispozici podrobné montážní návody a video instrukce.

LED SVĚTLO

Při použití našeho systému LED osvětlení je zaručen ohromující výsledek. Kvalita našeho LED světla je velmi vysoká (300 LED/metr) a poskytuje teplé a rovnoměrné světlo shora dolů na schodišti, takže dosáhnete elegantního osvětlení vašeho schodiště. Teplé bílé světlo 3000 K. CE market. Je snadné jej integrovat a namontovat. LED světelný kabel umístíte podle našeho návodu. Je možné integrovat LED osvětlení bez viditelných kabelů (zejména u novostaveb), pokud je na vrcholu schodiště vývod pro kabel. Přečtěte si více o LED osvětlení zde.

ZÁBRANY A DRUHÉ ZÁBRADLÍ

Pro zvýšení bezpečnosti můžete pod nášlapy nainstalovat zábrany, aby se zmenšil prostor mezi nášlapy, kvůli dětem. Zábrany pod nášlapy se velmi snadno instalují a lze je přidati až po úplné instalaci schodiště. Jsou dostupné v barvách ladících se schodištěm SYDNEY, stačí si vybrat barvu v rozbalovací nabídce. Podle potřeby lze také přidat druhé zábradlí pro zvýšení bezpečnosti a pohodlí. Vyberte barvu a materiál zábradlí, které se hodí k vašemu schodišti. Schodiště SYDNEY je standardně dodáváno s jednostranným zábradlím.


Podívejte se zde!

Návod na měření

MĚŘENÍ PRO SCHODY

Přejít na průvodce >>
technical installation instruction staircase

TECHNICKÉ INFORMACE

Viz dokumenty >>
KONTAKTUJTE NÁS

KONTAKTUJTE NÁS

Kontaktujte nás >>