Vysoce kvalitní systémy zábradlí 

Se sadami zábradlí DOLLE si můžete sestavit svoje vlastní zábradlí pohodlným výběrem z připravených sad. Pro zábradlí na terasu  jsou vhodné sloupky pro montáž na podlahu a pro schodiště, parapet nebo balkony pak sloupky pro montáž na stěnu. Všechny naše zábradlové systémy jsou vyrobeny z hliníku odolného vůči povětrnostním vlivům a výplně z nerezové oceli a lze je použít v interiéru i exteriéru.

Terasový system zábradlí DOLLE nabízí různé možnosti designu.

TYPY SYSTÉMŮ ZÁBRADLÍ

Sada zábradlí PROVA Alu

Systém zábradlí PROVA v barvě hliníku. Dvoumetrové stavebnice jsou vysoké 1 m. Vyberte si mezi montáží na podlahu nebo do stěny. Hliník je velmi pevný a odolný. Navzdory nízké hmotnosti je hliník velmi trvanlivý a odolný vůči povětrnostním vlivům, a přestože je někdy vystaven vysokému UV záření, nemá to žádný vliv na samotné zábradlí. Vzhledem k odolnosti materiálu vyžaduje hliník minimální údržbu. V extrémních povětrnostních podmínkách však doporučujeme občas zábradlí lehce očistit jemnými čisticími prostředky. Hliník s práškovým nástřikem je také silně chráněn před opotřebením a korozí.

Sada zábradlí PRO 3

Zábradlový systém DOLLE PRO 3 se 3 pruty z nerezové oceli jako výplní  dodává každému prostoru elegantní a lehký vzhled. Nabízíme již hotové 2metrové stavebnice, díky kterým je výběr a nákup zábradlí velmi snadný. Systém je vyroben z kvalitního hliníku a nerezové oceli, což zajišťuje jeho snadnou údržbu a dlouhodobé používání. Je odolný vůči povětrnostním vlivům, a proto je ideální nejen do interiéru, ale i do exteriéru. Zábradlí PRO 3 se dodávají ve 2 různých barvách: antracitová (hliník s práškovým nástřikem) a stříbrná barva (hliník).


Madla pro vnitřní i venkovní použití

Elegantní a pohodlná madla. Hliníkové madlo je dodáváno v sadách. Zábradlí PROVA představují 2 metrové sady - lze je pouze prodloužit. Díky zábradlí je jakékoli vnitřní i venkovní schodiště bezpečné. Madlo k systému PROVA je k dispozici také ve dřevě, takže můžete dosáhnout individuálního designu vašeho zábradlí podle Vaší volby.

DIY sady zábradlí

Naše sady zábradlí  patří mezi nejjednodušší, co se týká montáže. Snadno se staví, zaberou jen minimální množství času a vyžadují pouze ty nejzákladnější nástroje. Vhodné pro instalaci na podlahu nebo na stěnu, aby se vešly na jakoukoli galerii, balkon, terasu nebo schodiště. Stačí si zakoupit takový počet sad, které potřebujete k dosažení požadované délky, a sestavit je dohromady, abyste vytvořili kompletní systém zábradlí. Naše zábradlí pro vlastní potřebu nevyžadují stavební firmu a můžete si je nainstalovat sami, čímž ušetříte peníze.

Systémy zábradlí pro vnitřní i venkovní použití

Rádi byste dodali vaší stávající terase novou eleganci? Nebo hledáte současnou náhradu za balkónové zábradlí a terasové zábradlí? Pokud je odpověď ano, řešením může být system zábradlí DOLLE. Dokonale tvarované zábradlí vyrobené z materiálů odolných vůči povětrnostním vlivům lze individuálně kombinovat a používat pro nejrůznější venkovní požadavky. Výsledkem jsou moderní a nadčasové terasové balustrády a zábradlí.


PODLAHOVÉ SYSTÉMY ZÁBRADLÍ

Zábradlí DOLLE se skládá z různých součástí zábradlí, jako jsou výplně, madla a sloupky, které lze snadno vzájemně kombinovat, díky tomu je systém zábradlí flexibilní a všestranný. Nabízíme konfigurované sady zábradlí, stačí přidat jednu sadu za druhou - sady zábradlí se napojují s pomocí spojovacího náhradního dílu. Ale když se otočíte za roh, musíte přidat rohovou sadu, která se skládá ze všech rohových spojek(madlo I výplně), které potřebujete.

 

ROZMANITOST A SNADNÁ MONTÁŽ

Terasa, balkon, vchod nebo schodiště - zábradlí DOLLE se vyznačují současným designem a lze je použít v exteriéru i interiéru. Díky různým komponentům vyrobeným z eloxovaného hliníku a nerezové oceli jsou ideální pro váš domov.

 

DOBRÉ DŮVODY PRO HLINÍK

Hliník je odolný a má dlouhou životnost v extrémních povětrnostních podmínkách. Navzdory své nízké hmotnosti je hliník vysoce pevný, odolný vůči povětrnostním vlivům a dokonce ani UV záření nemá na tento materiál vliv a kvůli jeho trvanlivosti je hliník zřídkakdy potřeba udržovat. Čas od času se doporučuje lehké očištění madla jemným čisticím mýdlem, přičemž práškové lakování a eloxovaný hliník jsou optimálně chráněny proti oděru nebo korozi. Zábradlí DOLLE PROVA jsou vyrobeny z hliníku.


Často kladené otázky k zábradlím

Máte na výběr montáž sloupku na zeď nebo do podlahu s různými možnostmi výplní mezi sloupky, které lze namontovat do dřeva nebo betonu. Všechny naše zábradlí jsou vybaveny podrobnými pokyny k instalaci.

 

Pro nízkopodlažní terasy (výšky pod 500 cm) neexistují žádná omezení, ale je běžné, že zábradlí jsou vysoká 90-100 cm.

U vyšších teras  (aplikace nad 500 cm) bude potřeba mít zábradlí minimálně 110 cm vysoké.

Naše sady zábradlí jsou možná nejsnadněji instalovatelné zábradlí na trhu, zaberou jen minimální množství času a vyžadují pouze ty nejzákladnější nástroje. Vhodné pro instalaci na podlahu nebo na stěnu, aby se vešly na jakoukoli terasu, balkon, galerii nebo schodiště. Stačí si zakoupit počet sad, které potřebujete k dosažení požadované délky, a sestavit je dohromady, abyste vytvořili kompletní systém zábradlí. Naše zábradlí pro vlastní potřebu nevyžadují stavební firmu a můžete si je nainstalovat sami, čímž ušetříte peníze. Pokyny k instalaci se řídí zábradlím.

 

SORTIMENT ZÁBRADLÍ

SORTIMENT ZÁBRADLÍ

Viz zábradlí >>
KONTAKTUJTE NÁS

KONTAKTUJTE NÁS

Kontaktujte nás >>
The history about Dolle

O DOLLE

Více o DOLLE >>

POTŘEBUJETE POMOC?

 

info@dachstar.cz   |   Tel. +420 602610140