Podívejte se, jak se podílíme na realizaci

vašeho vysněného bydlení!

Naše schody u zákazníků!

Podívejte se na unikátní fotogalerii z realizací.

Zveme vás, pojďme se společně podívat na několik fotografií z realizací pro inspiraci. Naše schody se objevily v mnoha rodinných domech (ať už moderních nebo tradičních), stejně jako ve vilách a rezidencích.

 

Doufáme, že fotografie budou inspirací pro stavebníky, kteří jsou ve fázi výstavby svého domova, a zároveň poskytnou cenné poznatky o vybraném modelu schodiště těm, kteří teprve plánují stavbu svého vysněného domu. Díky fotogalerii je výběr vhodného modelu schodiště jednodušší.

 

Dovolte nám, abychom vám pomohli najít inspiraci sdílením nápadů, zkušeností ze skutečných projektů. Zde zveřejněné fotografie představují uspořádání denních zón, užitných částí i teras a klidových zón v zahradě. Díky galerii je výběr správného modelu schodiště jednodušší. Máte možnost přesně vidět, jak hotové návrhy schodů v daných situacích vypadají a důvěřovat našim profesionálům. Podporujeme naše klienty v každé fázi: od nápadu, přes návrh, měření a montáž modulových, točitých a mlynářských schodů.  Nebojíme se žádné stavby ani interiéru.

 

Podívejte se, jak lze schody upravit a vytvořit tak jedinečný interiér.

 

Podstránka projektů je bohatou sbírkou fotografií s laskavým svolením našich klientů. Naše schody ladí s mnoha oblíbenými styly interiérového designu, jak můžete vidět v galerii. Systematicky jej doplňujeme přidáváním fotografií z navazujících projektů.

 

Schody v interiérech domů v moderním stylu

Domy a interiéry v moderním stylu se obvykle vyznačují jednoduchostí, minimalismem a vysokou funkčností, stejně jako přítomností rozsáhlých teras. Fasády lze dokončit materiály, které si na první pohled protiřečí, např. beton a dřevo nebo kov. Modernost se projevuje i ve využívání moderních technologií a konstrukcí, kupř. v použití modulových, mini modulových a točitých schodů.

 

Schody v interiérech domů ve skandinávském stylu

Interiéry ve skandinávském stylu jsou především bílé: bílé stěny, světlý nábytek s barevnými a černými detaily a doplňky v béžové, hnědé a zelené barvě. Materiály jsou dřevo, len, bavlna nebo kámen. Zdá se, že tak jednoduchý interiér je chladný a tlumený. Nic špatného! Přírodní doplňky přinášejí spoustu tepla a útulnosti. Do takových interiérů doporučujeme mlynářské schody nebo oblíbené modulové schody.

 

Schody v interiérech domů v minimalistickém stylu

Minimalistický styl jsou hlavně tlumené, neutrální barvy (bílá, černá, šedá, béžová a hnědá). Dokončovací prvky takových interiérů jsou vyrobeny z kovu, betonu a skla. K tomuto stylu dokonale ladí naše kovová točitá schodiště nebo dřevěná a kovová modulová schodiště (a mini modulová, do malých místností), která jsou k dispozici v bílé, černé nebo antracitové barvě.

 

Schody v interiérech domů v klasickém stylu

Jedná se o jeden z nejdůležitějších stylů u nás. Elegance, třída a nadčasovost jsou jeho hlavními rysy. V tomto stylu klademe důraz na symetrii a vyváženost v aranžmá a v interiérech dominují tlumené barvy, elegantní doplňky a ušlechtilé látky. Více než 5 000 modelů našich modulových schodišť funguje dobře v klasickém stylu a splňuje požadavky každého zákazníka!

 

Přírodní schody v interiérech eko-stylových a boho domů

Ekologický neboli boho styl se vyznačuje harmonií a maximálním využitím výhod okolní přírody. Jde také o péči o životní prostředí a minimalizaci vlivu člověka na přírodu. V ekologickém nebo boho stylu jsou hlavními materiály pro uspořádání interiéru dřevo / bambus a přírodní tkaniny, například len.

 

Naší odpovědí pro milovníky tohoto stylu jsou dřevěné mlynářské schody s certifikátem FSC®. Tento certifikát znamená, že dřevo použité na výrobu našich schodů je získáváno z lesních zdrojů udržitelným způsobem (nepřekračujícím míru, která bude trvale bránila jejich obnově). Postarejme se společně o naši planetu.

 

Schody v interiérech loftových a industriálních domů

Charakteristickým znakem prvního zmíněného stylu jsou betonové stěny, doplňky inspirované výrobními závody (vyčnívající trubky, nekryté instalace, surová cihla). Barvy jsou tmavé a výrazné. Ve stylu loft vidíme spíše teplé, tlumené barvy. Naše modulové a modulové mini schody v černé nebo antracitové barvě budou perfektní pro oba styly.

 

Venkovní schody DOLLE stylově!

Vnější schody nabízené naší společností se hodí ke každému z výše uvedených stylů. V případě takových schodů jsou nejdůležitějšími faktory bezpečnost používání, estetika a funkčnost. Spirálové schodišty DOLLE Toronto splňují evropské stavební normy stanovené v EN 1991 a EN 1993.

 

Jsme správný tým s odbornými znalostmi. Nabízíme měření a po dohodě i montáž našich schodišť (modulových, točitých, mlynářských i venkovních), která díky dlouhé tradici a zkušenostem z výroby a vývoje schodů nabízejí efektivní řešení. A zákazník si může být jistý, že jeho schody jsou instalovány bezpečně a spolehlivě.

 

To je samozřejmě jen několik příkladů našich projektů. Pokud jste hrdí na svůj interiér s našimi schody a rádi byste se o nápad podělili s ostatními, zveme vás k zaslání fotografií na info@dachstar.cz

 

Ukažte své vnitřní já a inspirujte ostatní!

 

Přidejte se ke skupině spokojených zákazníků. Volejte nebo pište na info@dachstar.cz